Wyświetl pojedynczy post
MałyTSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1650
Stary 20.09.2013, 13:49
Możecie mnie zjechać, ale dla mnie - OD ZAWSZE - to nie bokser, tylko celebryta.
Ogólnie te całe "Wojaki" Pana Kołodzieja, to są karykatury pięściarzy - przykład najbardziej przereklamowanego junior ciężkiego - Kołodzieja, czy Guliwera z naszego miasta.
Jedynym w miarę ogarniętym pięściarzem w tej grupie Ulrich, jest Diablo.
A wracając do Szpilki - z kim tak naprawdę on walczył? z dziadkami na dorobku? czy z journeymanem Molllo, który go potrafił usadzić? Jak taki kozak, to niech wyjdzie do - co prawda - pompowanego Wildera, który by go posadził w minutę, mimo że technicznie też jest póki co surowy.
Odpowiedz cytując