BBudowniczy napisał(a):

|
Ale farmazonisz, zapewniam Cię że żadne z w/w studiów nie gwarantują pracy po ich ukończeniu.
|
Gwarantowac nie gwarantuja, ale jak ktos pojdzie na AGH na Infe albo Elektronike i Telekomunikacje, bedzie sie przykladac (w miare) do studiow, uczac sie dodatkowo cos (cokolwiek) na swoja reke programowania, to nie wyobrazam sobie, by nie znalazl przywoicie platnej pracy w Krakowie. Kokosow moze robic nie bedzie, w porownaniu do zarobkow podobnie wykwalifikowanych na zachodzie to smiech, ale w okolicach sredniej krajowej na start spokojnie (a dla studenta sa to juz niezle pieniadze).