|
moze ktos z was bedzie w stanie mi odpowiedziec. Czy dla dwoch obcokrajowcow, ktorzy chcieliby wejsc na mecz z legia musze wyrabiac karte kibica, czy kupuje tylko bilet? Chlopaki sa z argentyny i ciagle o boca juniors gadaja, wiec chcialem imp okazac jak sie kibicuje u nas...
"... Ja zrobię wszystko dla tego klubu i będę walczył na boisku dopóki będę miał siłę, nawet jeśli kibicom nie będzie się podobać moja gra."Konrad Gołoś
El Toro: Gra w Wiśle to dla mnie prestiż
Tylko Wisła TS!!!!
|