pysio napisał(a):

Przede wszystkim:
- jak studia to tylko STACJONARNE.
- na uczelniach Państwowych o dobrej reputacji w dużych miastach, a nie w jakiś miastach "krzak" i w dodatku w filiach.
W Krakowie jest tylko kilka uczelni, które gwarantują prace po ich ukończeniu:
- AGH
- PK
- UJ
- UP
- UE
|
Wszystko zależy jaki kierunek.