Wyświetl pojedynczy post
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.09.2013, 23:54
wielbiony? za kazdym razem poprostu spotykalismy sie przed walka wazenia trening itp dopingowalismy go jako goscia zwiazanego z Wisla co mocno pod....ialo innego boksera z chicago urodzonego w radomiu co mu ptak na reke nasral. rownie dobrze mogl bys napisac ze wielbimy Eweline Kobryn bo kilku krotnie grajac w
chicago bylismy grupa osob w barwach na jej meczach i jak sama powiedziala ucieszyla sie widzac nas i slyszac kilka razy.
Ostatnio edytowane przez piotrek chicago : 19.09.2013 o godz. 23:56.
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując