Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1643
Stary 19.09.2013, 23:14
Kibicowska afera ze Szpilką była nieunikniona, chyba jakoś znam się na ludziach i przeczuwałem że prędzej czy później dojdzie do tego typu sytuacji. Nigdy nie byłem jego fanem (co chyba było widać po moich komentarzach) więc na szczęście moje nastawienie do niego drastycznie się nie zmienia. Jak za nim nie przepadałem, tak dalej za nim nie przepadam i tak zostanie.

Stanowisko SKWK znamy, ciekawe co na to wszystko wiślacka ekipa z Chicago, tam Artur był niemal wielbiony (może się mylę, ale taki obraz mam z tego co widać było na różnych filmikach przed jego ostatnią walką)
Odpowiedz cytując