zrobiłem format całościowy na starym lapku i w trakcie instalacji nowego systemu (również Visty sp2 32bit) przy rozpakowywaniu plików wyskakuje takie oto coś...
http://wyslijto.pl/plik/cpywek8xyw
tak samo jest jak próbuje instalować win 7
ocb? jak to naprawić... kompa nie mogę włączyć bo wszystkie dyski wyczyszczone.
prosiłbym łopatologicznie...