AS82 napisał(a):
|
E tam nie odpowiedziałem .
|
No niestety nie. Przeglądam te Twoje posty, przeglądam i im bardziej w nie zerkam, tym bardziej nie ma w nich Twoich odpowiedzi
AS82 napisał(a):

|
Dla mnie w wykonaniu PISowców ohydnej i obrzydliwej.
|
Niestety, nikt nie jest bardziej obrzydliwy w wykorzystywaniu tej tragedii jak PALIKOTowcy i POwczycy:
AS82 napisał(a):

|
Jak ktoś kogoś wypunktował to Komisja Laska wypunktowała speców od Macierewicza...
|
I właśnie w tym cały ambaras, że od 2 dni nie można od Ciebie wyciągnąć czym ta Komisja Laska i GW ich wypunktowała. Jak to było? "Wiem.... ale nie powiem"
AS82 napisał(a):

|
Ja na tym kończe rozmowe w tym temacie
|
Pierwsza Twoja mądra wypowiedź w tym temacie

Pragnę szczerze pogratulować

"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"