|
Ta pierwsza kolejka po przerwie w pucharach to jakaś żenada.Ogólnie nie trudno było wytypować zwycięzców chociaż totalnym zaskoczeniem okazał sie Juventus a w szczególności Chelsea grająca u siebie z dużo słabszym rywalem.Dziś znowu PSV u siebie przegrywa z drużyną z Bułgari i nie jest to jakaś potęga ligi bułgarskiej.Trzeba znowu wejść na odpowiednie tory,bo od wysokiego miejsca w konkursie STS zaczęła sie gorsza passa i co dziwne w 90% zakładów nie wchodził tylko jeden mecz i nie ważne czy na kuponie były 3 zdażenia czy 12.Jakieś fatum.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|