E tam nie odpowiedziałem .Walkowerem bym tego nie nazwał ,a raczej remisem bo i tak zostaniemy przy swoim zdaniu , remisem 0-0 bo z tego sporu (jak zwykle zresztą) nic nie mają Polacy .Zwykły ,choć biorąc pod uwagę ,że w tle jest 96 ofiar, to nie zwykły a efektowny temat zastępczy,który służy do napie*dalanki politycznej. Dla mnie w wykonaniu PISowców ohydnej i obrzydliwej.
Spoko niech Drozd ze swoimi lemingami też wyjedzie na Onet ,jak cię to tak bardzo irytuje . A to ,że Macierewicz celowo robi tą zadymę ze Smoleńskiem , w która zapewne sam bankowo nie wierzy ,jest dla mnie jasne jak słońce ,już 30% w to uwierzyło ,ale w ostatnim czasie te jego kuglarstwa zostały znacznie obnażone i trochę przystopowane,ale Antoni i tak będzie szedł w zaparte do końca (dziś też dał show )
To forum jest pisane pisowskim skryptem ?

Pewnie stąd te problemy z działaniem
