Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4198
Stary 19.09.2013, 19:32
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Nie odpowiedziałeś na żadne moje pytanie, nie odniosłeś się w żaden sposób do moich argumentów.
Rozumiem, że odpuszasz walkowerem....Nie jestem zaskoczony....

Teksty w stylu:"robicie za marionetki w teatrze lalek u Antoniego już od 3 lat" pozostaw sobie na forum Onetu lub Nie, tam jest odpowiedni klimat i poziom dla takich wyznań.

PS. Jest coś takiego jak edycja postu, czyżby oświecony i nowoczesny zwolennik Palikota nie był w stanie pokonać trudów piętrzonych przez podły i zapewne pisowski skrypt forum?
E tam nie odpowiedziałem .Walkowerem bym tego nie nazwał ,a raczej remisem bo i tak zostaniemy przy swoim zdaniu , remisem 0-0 bo z tego sporu (jak zwykle zresztą) nic nie mają Polacy .Zwykły ,choć biorąc pod uwagę ,że w tle jest 96 ofiar, to nie zwykły a efektowny temat zastępczy,który służy do napie*dalanki politycznej. Dla mnie w wykonaniu PISowców ohydnej i obrzydliwej.

Spoko niech Drozd ze swoimi lemingami też wyjedzie na Onet ,jak cię to tak bardzo irytuje . A to ,że Macierewicz celowo robi tą zadymę ze Smoleńskiem , w która zapewne sam bankowo nie wierzy ,jest dla mnie jasne jak słońce ,już 30% w to uwierzyło ,ale w ostatnim czasie te jego kuglarstwa zostały znacznie obnażone i trochę przystopowane,ale Antoni i tak będzie szedł w zaparte do końca (dziś też dał show )

To forum jest pisane pisowskim skryptem ? Pewnie stąd te problemy z działaniem
Odpowiedz cytując