Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27455
Stary 19.09.2013, 19:28
Dzięki wielkie, a np. jakbym jutro odebrał telefon po 40 dniach to mógłbym po fakcie ich zaskarżyć do UOKiK?

Bo jak powiedzmy bedzie jutro tel. do odbioru to bede chcial go szybko odebrac, i potem do UOKiK
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując