Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.09.2013, 18:26
Wsciekly Pies napisał(a):Wyświetl post
Sprawy nie znam do koca więc ten pseudo zakaz nie wiem czy jest słuszny czy nie, lecz Szpilka powiedział mądrze o tej pseudopoprawności kibicowskiej (taka sama paranoja jak poprawność polityczna).

Co oczywiście nie oznacza, że mam się wielbić z Craxa, ale jak widać po tym naszym choćby forum to wielu Wiślaków chętnie dojebało by innym Wiślakom bo coś tam i tak jest w każdym klubie.

I tak jak ktoś chce komuś dojebać nie będzie patrzył komu kibicuje i tyle.

LICZY SIĘ KTO JAKIM JEST CZŁOWIEKIEM I JAK TRAKTUJE INNYCH, A NIE KOMU KIBICUJE.
Ale to jest forum kibicowskie a nie przyjaciółki więc mamy prawo się w....ić na niego i tyle! Niech powie kto do niego rękę wyciągnął gdy nie było kolorowo a nie .......i o tym jakich teraz ma "przyjaciół" gdy jest (tak mu się przynajmniej wydaje) na szczycie
Odpowiedz cytując