Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1635
Stary 19.09.2013, 18:17
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ale o czym Ty ku...piszesz...

Artek ma calkowita racje...
Nie masz znajomym z Craxy ,nie podjaesz im reki

Glupoty debili z SKWK już nie pierwszy raz została pokazanaa w calosci..
I do panow z SKWK...czy Wisła to Wasz klub na wylacznosc ?Czy to Wy tylko decydujecie co i jak

Powalilo Wam się we lbach...To może teraz jeszcze na meczu podejdzie do chlopakow z Sharksow i kazcie im prowadzic ku... doping...

DEBILE....
A Ty przygłupie oczywiście myślisz, że poszło o jakiegoś żydowskiego piknika, kolegę Artura?
Odpowiedz cytując