Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline
#
1635
19.09.2013, 18:17
63.5 Kg
napisał(a):
Ale o czym Ty ku...piszesz...
Artek ma calkowita racje...
Nie masz znajomym z Craxy ,nie podjaesz im reki
Glupoty debili z SKWK już nie pierwszy raz została pokazanaa w calosci..
I do panow z SKWK...czy Wisła to Wasz klub na wylacznosc ?Czy to Wy tylko decydujecie co i jak
Powalilo Wam się we lbach...To może teraz jeszcze na meczu podejdzie do chlopakow z Sharksow i kazcie im prowadzic ku... doping...
DEBILE....
A Ty przygłupie oczywiście myślisz, że poszło o jakiegoś żydowskiego piknika, kolegę Artura?
serek.c2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do serek.c2
Znajdź inne posty napisane przez serek.c2