Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1634
Stary 19.09.2013, 18:06
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ale o czym Ty ku...piszesz...

Artek ma calkowita racje...
Nie masz znajomym z Craxy ,nie podjaesz im reki

Glupoty debili z SKWK już nie pierwszy raz została pokazanaa w calosci..
I do panow z SKWK...czy Wisła to Wasz klub na wylacznosc ?Czy to Wy tylko decydujecie co i jak

Powalilo Wam się we lbach...To może teraz jeszcze na meczu podejdzie do chlopakow z Sharksow i kazcie im prowadzic ku... doping...

DEBILE....
Debil to sobie powiedz do lustra chłopku to po pierwsze, po drugie znasz sprawę czy tylko ci się wydaje? Ja też mocno pokibicuję przeciwnikom i mam nadzieję,że szybko zejdzie ze sceny
Odpowiedz cytując