Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
1634
19.09.2013, 18:06
63.5 Kg
napisał(a):
Ale o czym Ty ku...piszesz...
Artek ma calkowita racje...
Nie masz znajomym z Craxy ,nie podjaesz im reki
Glupoty debili z SKWK już nie pierwszy raz została pokazanaa w calosci..
I do panow z SKWK...czy Wisła to Wasz klub na wylacznosc ?Czy to Wy tylko decydujecie co i jak
Powalilo Wam się we lbach...To może teraz jeszcze na meczu podejdzie do chlopakow z Sharksow i kazcie im prowadzic ku... doping...
DEBILE....
Debil to sobie powiedz do lustra chłopku to po pierwsze, po drugie znasz sprawę czy tylko ci się wydaje? Ja też mocno pokibicuję przeciwnikom i mam nadzieję,że szybko zejdzie ze sceny
jaro1985r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jaro1985r
Znajdź inne posty napisane przez jaro1985r