
Nie dyskutuj Kolego BB z lemingiem bo to jak próba nawiązania kontaktu z baranem, co by nie mówić zawsze odbekuje tak samo

Ty mu z tej strony, a on beeeeeee, próbujesz z innej, takie samo beeeeee. A najsmutniejsze że choćby pojął, że coś nie tak to znów odpowiedzią będzie beeeeeeeee. Taki urok otumanionego.