Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3233
Stary 18.09.2013, 17:56
jackieboy napisał(a):Wyświetl post
Pozwól kolego, że najpierw powiem Ci dlaczego o tym piszę, dlaczego czepiam się świętego bractwa moderatorów.

Otóż w....ia mnie niezmiernie obraz kibica Wisły jaki kreuje to forum.



Praca moderatorów mi się nie podoba, po prostu wydaje mi się, że nie wykonują swojej pracy należycie.

AD 1.

Może zmiana forum? Może czat onetu będzie lepszy?

Chłopie jak nie wiesz co to są DERBY i jakie emocje są z nimi związane to nie zabieraj głosu. Nie podoba Ci się jakiś temat to przecież nie musisz go czytać, nikt Cię do tego zmuszał nie będzie.

AD 2.

Rozumiem, że zamiast iść do pracy czy wyjść ze znajomymi na miasto czy zgrozo ruszyć dupę na wyjazd na drugi koniec Polski mam siedzieć na forum 24 godziny na dobę i wciskać F5?

Nie możemy mieć swojego życia?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując