Temat
:
DERBY KRAKOWA! 21 września, sobota, godz. 18:00.(piłkarsko-kibicowski)
Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd
Offline
#
78
18.09.2013, 16:59
Według Kazia Moskala na papierze lepsza Wisła, ale stawia na bramkowy remis:
http://lovekrakow.pl/aktualnosci/kaz...liza_3461.html
Cichy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cichy
Znajdź inne posty napisane przez Cichy