Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15552
Stary 18.09.2013, 16:21
TheMrSkeyt napisał(a):Wyświetl post
Ja bym widział w Wiśle na pół roku najbliższe Brożka i Dudkę. Są bez kontraktu można by ich wziąć na pół roku z opcją przedłużenia
Dudką zainteresowany jest ponoć Poznań
Odpowiedz cytując