Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65853
Stary 18.09.2013, 10:54
z rozmowy ze Smudą:

Kogo Wisła zamierza ściągnąć w zimie?
"Mamy na liście czterech zawodników i ich oglądamy. Musimy wiedzieć czy oni pasują do Wisły, choć jeden na pewno pasuje. Nie są to zawodnicy z ławki czy z drugiej drużyny. Nie chce jednak za dużo mówić, bo ceny od razu skaczą".

kto puści wodzę fantazji?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując