Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4176
Stary 18.09.2013, 10:09
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Na nic Twoje trudy BB - do głąbów już dotarły "wybuchy w szopie" i nic ich nie przekona, że to manipulacja i gra słów GW.
Dokładnie tak. Dodatkowo dzisiaj rano jadąc do pracy słuchałem wiadomości w radiowej Jedynce. Kilkanaście godzin po opublikowaniu stenogramów zeznań przez prokuraturę pierwszą informacją było "ośmieszenie ekspertów z zespołu Macierewicza", gdzie redaktor prezentujący ten materiał opierał się na artykule z Michnik Zeitung.
Także ten pseudoartykuł spełnił swoją rolę.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując