serek.c2 napisał(a):

Na nic Twoje trudy BB - do głąbów już dotarły "wybuchy w szopie" i nic ich nie przekona, że to manipulacja i gra słów GW.
|
Dokładnie tak. Dodatkowo dzisiaj rano jadąc do pracy słuchałem wiadomości w radiowej Jedynce. Kilkanaście godzin po opublikowaniu stenogramów zeznań przez prokuraturę pierwszą informacją było "ośmieszenie ekspertów z zespołu Macierewicza", gdzie redaktor prezentujący ten materiał opierał się na artykule z Michnik Zeitung.
Także ten pseudoartykuł spełnił swoją rolę.