Temat
:
DERBY KRAKOWA! 21 września, sobota, godz. 18:00.(piłkarsko-kibicowski)
Wyświetl pojedynczy post
schranzwerker
Member
Od: 08.2010
Offline
#
69
18.09.2013, 07:55
Ten mecz międzypaństwowy musimy wygrać. Mam nadzieję że będzie hymn Polski podczas wejścia do hipermarketu
schranzwerker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do schranzwerker
Znajdź inne posty napisane przez schranzwerker