Wyświetl pojedynczy post
schranzwerker
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 18.09.2013, 07:55
Ten mecz międzypaństwowy musimy wygrać. Mam nadzieję że będzie hymn Polski podczas wejścia do hipermarketu
Odpowiedz cytując