Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20710
Stary 17.09.2013, 22:06
Ło jezu, ależ w tym temacie uzbierało się ludzi z syndromem oblężonej twierdzy. Litości... Weszło zawsze jedzie po bandzie. Między innymi dlatego ludzie ich czytają, bo oni nie wypuszczają neutralnych, stonowanych tekstów. Nie podoba się? Nie czytajcie. Gwarantuję, że to by ich zabolało bardziej niż wrzucanie na forum linków do ich tekstów i płacze nad brakiem obiektywizmu.
Odpowiedz cytując