|
Ło jezu, ależ w tym temacie uzbierało się ludzi z syndromem oblężonej twierdzy. Litości... Weszło zawsze jedzie po bandzie. Między innymi dlatego ludzie ich czytają, bo oni nie wypuszczają neutralnych, stonowanych tekstów. Nie podoba się? Nie czytajcie. Gwarantuję, że to by ich zabolało bardziej niż wrzucanie na forum linków do ich tekstów i płacze nad brakiem obiektywizmu.
|