Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
jackieboy
Member
Od: 09.2005
Offline
#
3229
17.09.2013, 21:48
WISŁAZWE
napisał(a):
Sugerujesz, że moderatorzy źle wykonują swoją pracę?
Masz jakieś pomysły a może zastrzeżenia do kogoś?
Chętnie wysłucham/y
Owszem, nie tylko sugeruję ale i podaje przykład parę postów wyżej.
Pozdrawiam
jackieboy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jackieboy
Znajdź inne posty napisane przez jackieboy