Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20709
Stary 17.09.2013, 21:15
Przecież to całe weszło to jakiś kabaret. Silą się na dowcip, a prości jak tyczka grochowa. Nie wspominając że to wszystko krawaciarska banda, która z obiektywizmem ma tyle co wspólnego co żyd z ramadanem. Przez co wróżę im ciężkie czasy ... będą się chłopaki gimnastykować jak tu wyjaśnić że na Ł3 znów żałoba.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując