|
Senior Member
Offline
|
#8865

17.09.2013, 20:42
|
Drozd napisał(a): 
A to co za kibic ma "wątpliwości" co do Frankowskiego? Na jakiej podstawie?
Franek uciekł? Chyba się komuś coś pop... Franek jako jedyny został na eliminacje LM. Odszedł dopiero kiedy się okazało, że na awansie PAO zależało nie tylko Grekom, zasranemu angolowi, ale niektórym "filarom" Wisły.
A zachowanie SKWK w tamtym okresie to zwyczajna frajerska kompromitacja. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to nic mu nie pomoże. I nie jest to żaden kotlet tylko jeden z większych powodów do wstydu dla ogromnej większości sympatyków Wisły, a pretekst do szydery dla jej oponentów.
Chcesz to zrób sondę, kto uważa Franka za legendę większą niż Sobol, a kto za jak to określiłeś "szczura". Może to niektórym otworzy oczy.
|
Dobrze prawisz!!
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|
|