Wyświetl pojedynczy post
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24045
Stary 17.09.2013, 20:38
A peło podczas protestów pojechało sobie pograć w nogę z ciapatymi w Siedlcach.

http://niezalezna.pl/46117-co-robili...-w-pilke-nozna