Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4167
Stary 17.09.2013, 20:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak to co? Kolejny raz zrobiłeś z siebie idiotę . Widziałeś kiedyś wybuch na żywo? A świadek widział. Jak go pytali to odpowiedział. Robienie z tego sensacji to debilizm, a nazywanie tego kompromitacją to czysta propaganda, której jakże by inaczej będąc bezmyślnym lemingiem musiałeś ulec. Gratuluje
Prawda jest taka ,że idiote robi z was Macierewicz , który sobie wymyślił zamach i wybuchy w Smoleńsku do atakowania PO .W tą paranoje którą cynicznie tworzy od 3 lat zaangażował "profesurów" ,których zadaniem była nadanie wiarygodności tym bzdetom ,które hurtowo wymyślał . Oliwy do ognia dolewała Pisowska "Gazeta Polska" ( i nie tylko ona) która co chwila produkowała artykuły mające potwierdzać rewelacje Macierewicza. Taka benedyktyńska robota sprawiła ,że po 3 latach około 30% Polaków wierzy w zamach i myśle ,że bez mała w tym role odegrała religia , bo są to ludzie ,którzy słowo WIEM zastąpili słowem WIERZĘ ,a określenie MAM DOWODY stwierdzeniem MAM OBJAWIENIE.
Odpowiedz cytując