Prawda jest taka ,że idiote robi z was Macierewicz , który sobie wymyślił zamach i wybuchy w Smoleńsku do atakowania PO .W tą paranoje którą cynicznie tworzy od 3 lat zaangażował "profesurów" ,których zadaniem była nadanie wiarygodności tym bzdetom ,które hurtowo wymyślał . Oliwy do ognia dolewała Pisowska "Gazeta Polska" ( i nie tylko ona) która co chwila produkowała artykuły mające potwierdzać rewelacje Macierewicza. Taka benedyktyńska robota sprawiła ,że po 3 latach około 30% Polaków wierzy w zamach i myśle ,że bez mała w tym role odegrała religia , bo są to ludzie ,którzy słowo WIEM zastąpili słowem WIERZĘ ,a określenie MAM DOWODY stwierdzeniem MAM OBJAWIENIE.