Wasiu napisał(a):

To po co to czytacie jak tylko takie emocje wywołuje?
Z Zającem to dojebali to fakt, ale nie ma co wymagać żeby znali anonimowych juniorów grających w III lidze. Już pomijając fakt, że cholera wie o co Donaldowi chodzi w tym amoku fejsikowej aktywności.
|
Ale to nie jest oficjalne konto Donalda, tylko prowadzone prawdopodobnie przez jakiegoś fana.