Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15545
Stary 17.09.2013, 12:34
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Zamiast Guły musiałby być defensywny pomocnik.
Podgórski bardzo często wystawiany jest jako lewy pomocnik i właśnie zejsciami do środka robi różnicę przy takim manewrze Bunoza ma otwarty korytarz na rajdy
Przy takiej trójce w pomocy to w ogóle można pomyśleć o zmianie ustawienia, np. na 3-5-2 ale to raczej nie realne przy Franzu
Odpowiedz cytując