Vuko napisał(a):

|
Zamiast Guły musiałby być defensywny pomocnik.
|
Podgórski bardzo często wystawiany jest jako lewy pomocnik i właśnie zejsciami do środka robi różnicę

przy takim manewrze Bunoza ma otwarty korytarz na rajdy

Przy takiej trójce w pomocy to w ogóle można pomyśleć o zmianie ustawienia, np. na 3-5-2 ale to raczej nie realne przy Franzu
