Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24037
Stary 17.09.2013, 11:15
Jak dowodzisz swoim przykładem czasem nawet szkoła nie pomoże

Sondaże to sposób na wciskanie lemingom ciemnoty. Najpierw PiS ma przewagi 10%, przekręciarze lamentują, straszą apokalipsą, drżą o demokracje, co ma przestraszyć lemingi. Potem pis ma 3% przewagi, znaczy inteligencja z dużych miast zareagowała, broniąc kraj przed katastrofą, a na koniec ruskie serwery wyliczą taki wynik jaki komuchom pasuje. I nie będzie żadnych podejrzeń, chyba ze spiskowe teorie i oszołomy. Nie tym razem !
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.09.2013 o godz. 11:22.
Hej Nasz TS !!