Jak dowodzisz swoim przykładem czasem nawet szkoła nie pomoże
Sondaże to sposób na wciskanie lemingom ciemnoty. Najpierw PiS ma przewagi 10%, przekręciarze lamentują, straszą apokalipsą, drżą o demokracje, co ma przestraszyć lemingi. Potem pis ma 3% przewagi, znaczy inteligencja z dużych miast zareagowała, broniąc kraj przed katastrofą, a na koniec ruskie serwery wyliczą taki wynik jaki komuchom pasuje.

I nie będzie żadnych podejrzeń, chyba ze spiskowe teorie i oszołomy. Nie tym razem !