Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15543
Stary 17.09.2013, 11:14
A Smuda nie mówił czasem że Ci zawodnicy maja kontrakty - 3 do 06.2014 i jeden do zimy 2013? jeśli tak ( a coś mi się przypomina że chyba właśnie tak było ) to nie chodzi o Podgórskiego. On ma do 2015
Odpowiedz cytując