Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24036
Stary 17.09.2013, 10:35
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...?ticaid=11152b

Czyli większość forumowiczów to jednak emeryci i renciści lub ludzie z wykształceniem podstawowym lub zasadniczym (Drozd). Od teraz się nie dziwię, dlaczego takie pierdoły są wypisywane na tym forum w temacie politycznym lub o Smoleńsku..

Do szkół panowie! Do szkół!