http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...?ticaid=11152b
Czyli większość forumowiczów to jednak emeryci i renciści lub ludzie z wykształceniem podstawowym lub zasadniczym (Drozd). Od teraz się nie dziwię, dlaczego takie pierdoły są wypisywane na tym forum w temacie politycznym lub o Smoleńsku..
Do szkół panowie! Do szkół!