Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline
#
15540
17.09.2013, 09:57
kangurekm
napisał(a):
Podgórski ma w kontrakcie kwotę odstępnego 500 tys zł. Nie duże pieniądze i tak naprawdę to wola zawodnika jest najważniejsza, ale jak zobaczy że ma szansę pójść do pierwszego/drugiego zespołu po jesieni to zapewne opuści Piast który będzie miał mega ciężko żeby załapać się do 8
pomoc Chrapek - Guła - Podgórski .... palce lizać
Czyli tak naprawdę pójdzie tam, gdzie dostanie najwięcej za podpis + kontrakt. Czyli np. Lubin, który kasą szasta a z dobrych zawodników robi cienkie cioty....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
funkykoval
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do funkykoval
Znajdź inne posty napisane przez funkykoval