emj10 napisał(a):

Poparcie 7-10% dla koalicji KNP + RN to jakaś bajka. Spójrzmy realistycznie.
.
|
UPR nie KNP. Mały niuans a jednak. Nigdy realistycznie Ruch Narodowy nie był brany pod uwage jesli chodzi o sondaże. To jest naprawde wielka niewiadoma bo ciezko oszacowac nasz potencjał, bo niby jak. My idziemy za myśla Dmowskiego - praca od podstaw, przekonywanie ludzi do nasych pogladów - to narazie idzie opornie, ale idzie. Na głównego gracza w polskiej polityce wyrosnemy dopiero za jakies 2 kadencje...