Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24026
Stary 16.09.2013, 12:10
sanderuss napisał(a):Wyświetl post

Mega niekorzystna ale bardzo prawdopodobna. Przy zakladanej szerokiej anty-Polskiej koalicji przepchane bedzie wejscie do strefy euro i zapewne uzaleznienie finansów Polski od Brukseli. Wtedy do wladzy moze dochodzic sobie kto chce ale bez kasy niewiele zdziala..
A jak wygląda sprawa z koalicją wyborczą? Próg wtedy 8% ale czy na kartach człony koalicji są osobno i sumuje się głosy czy jest jedna pozycja. Bo w jednym przypadku to rozwiązywałoby problem, a w drugim zmuszałoby do negocjacji którym powodzenia nie wróżę. Choć by się przydało.
Hej Nasz TS !!