co wam się podoba w Kamińskim bramkarzu Ruchu, jak gorszego ciecia na bramce w tym sezonie to ja nie widziałem

jak dla mnie po Mielcarzu, Rybanskim najslabszy bramkarz ligi. Z mlodych to warty uwagi jest Straus (największy talent), Bak, Dawidowicz i Pietrowski, podobac się może Starzynski, ale ten cos w sobie ma tylko niewiadomo co, niby fajnie sie porusza, dogrywa, strzela, podaje, ale jeden dobry mecz przeplata piecoma slabszymi