Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15536
Stary 16.09.2013, 11:33
co wam się podoba w Kamińskim bramkarzu Ruchu, jak gorszego ciecia na bramce w tym sezonie to ja nie widziałem jak dla mnie po Mielcarzu, Rybanskim najslabszy bramkarz ligi. Z mlodych to warty uwagi jest Straus (największy talent), Bak, Dawidowicz i Pietrowski, podobac się może Starzynski, ale ten cos w sobie ma tylko niewiadomo co, niby fajnie sie porusza, dogrywa, strzela, podaje, ale jeden dobry mecz przeplata piecoma slabszymi
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując