Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Alexander94
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
27450
16.09.2013, 10:20
Dzięki, Kaan.
A orientuje się ktoś może czy w rekrutacji uzupełniającej na AGH progi skaczą, spadają czy to ciężko przewidzieć?
,,Tylko najwięksi potrafią wyrzec się zemsty"
Alexander94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexander94
Znajdź inne posty napisane przez Alexander94