Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15535
Stary 16.09.2013, 09:00
W sumie to z drużyn, które oglądałem przeciwko Wiśle naprawdę dobrze prezentuje się od dłuższego czasu Podgórski z Piasta i liczę, że to o tym zawodniku mówił Smuda jako Polaku trudnym do wyciągnięcia. Janota pomimo wielu starań raczej przeciętny, Olkowski - trochę chimeryczny, słabszy w obronie, Śląska i Amiki nie biorę pod uwagę w kwestii "wyciągania piłkarzy".
Japończycy - to nie czas Nakaty, gdy do Włoch jeździły tłumy z Japonii, no i Wisła to jednak nie Parma czy Roma
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując