Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15534
Stary 15.09.2013, 22:42
forthy napisał(a):Wyświetl post
Kamiński który? Jak bramkarz Ruchu to dziękuję
Pietrowski, Starzyński - nie, nie, nie! To są like a Brud piłkarze.
Bąk, Włodyka - przyglądać się z dystansem czy coś pokażą, dotychczas szału nie ma. Blisko im do Szewczyka, którego wysłano do Brzeska.
Dąbrowski, Golla, Piątkowski - nie wiem czy cena byłaby jakkolwiek proporcjonalna do umiejętności. Za darmo owszem, ale szkoda by marnować hajs, gdyż nie widzę nikogo z nich w 11ce (może Dąbrowski)
Dawidowicz, Straus - chyba nie da rady wyciągnąć, a i jeden i drugi to świetne pomysły.

Right here, right now podoba mi się pomysł Strausa czy Dawidowicza, ale i Lechia i Jaga nie puszczą łatwo takich piłkarzy. Pozostali to albo nie ten poziom teraz i nigdy, albo dyskusyjne wzmocnienia.
Pietrowski ktory rozegrał dziś chyba 100 występ jest like a Brud? Serio?
Starzyński który po sezonie idzie do Włoch jest like a Brud ? Gdzie maja jakąś wspólną cechę?
Bąk i Włodyka - nie jest im blisko do Szewczyka bo Szewczyk gra teraz w 1 lidze, jest nawet za słaby na ławkę ekstraklasy.Po za tym w grze Bąka widze luz, czego nie widziałem w grze Szewczyka, wiadomo zaliczył jakieś grosze ale prócz jednego podania z czarnuchami pamietam tylko głupotę.
Golla z Nami zagrał niezłe zawody a nie zapominajmy ze został przesunięty. W tamtym sezonie nie był taki słaby tak samo.A Piątkowski przypomina mi Lewego
I od zydów Kapustka bodajze tak sie nazywa. Myslę ze niektorzy wypowiadający sie w tym temacie powinni kojarzyć to nazwisko.
Kamiński tak dokladnie,bramkarz Ruchu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując