|
Senior Member
Offline
|
#315

15.09.2013, 21:22
|
comek napisał(a): 
Jest planowana jakaś akcja przypominająca Wiślakom o derbach? Mam na myśli, zebranie się przy boisku treningowym podczas treningu np. w czwartek. trochę przyśpiewek i pokazanie o co naprawdę walczymy w sobotę.
|
Tak.
123456789
|
|