Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 15.09.2013, 21:22
comek napisał(a):Wyświetl post
Jest planowana jakaś akcja przypominająca Wiślakom o derbach? Mam na myśli, zebranie się przy boisku treningowym podczas treningu np. w czwartek. trochę przyśpiewek i pokazanie o co naprawdę walczymy w sobotę.
Tak.
123456789
Odpowiedz cytując