szprotson napisał(a):

Tadrovski to chyba jest wypozyczony z Pogoni. Daniego Quintane zbieracza pomaranczy z III ligi hiszpanskiej to chyba zna kazdy kto oglada ekstraklase, wiec teksty "przyglądnąc mu się" sa fajne, ale ja zapytałbym : Po ch** mu sie przyglądac? Stać nas na niego czy jak ?
Jakbym wygrał złoty los pozwalający za darmo ukraść młodzież, to kradłbym tak:
-Kamiński, Straus, Dąbrowski, Gola, Dawidowicz, Pietrowski, u żydów maja dobrego juniora sałate czy kapuste etc,Figo z Chorzowa,Piątkowski, Kasprzak,Włodyka,J.Bąk.
E: W Szczecinie sie nie przelewa, dlatego zakontraktowali Robaka a wczesniej chcieli Ljuboje.
|
Kamiński który? Jak bramkarz Ruchu to dziękuję
Pietrowski, Starzyński - nie, nie, nie! To są like a Brud piłkarze.
Bąk, Włodyka - przyglądać się z dystansem czy coś pokażą, dotychczas szału nie ma. Blisko im do Szewczyka, którego wysłano do Brzeska.
Dąbrowski, Golla, Piątkowski - nie wiem czy cena byłaby jakkolwiek proporcjonalna do umiejętności. Za darmo owszem, ale szkoda by marnować hajs, gdyż nie widzę nikogo z nich w 11ce (może Dąbrowski)
Dawidowicz, Straus - chyba nie da rady wyciągnąć, a i jeden i drugi to świetne pomysły.
Right here, right now podoba mi się pomysł Strausa czy Dawidowicza, ale i Lechia i Jaga nie puszczą łatwo takich piłkarzy. Pozostali to albo nie ten poziom teraz i nigdy, albo dyskusyjne wzmocnienia.