Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15531
Stary 15.09.2013, 20:00
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
mogł jak dla mnie grać po kolei w Lechu, Legii, cracovii, Arce, Pogoni i Ruchu, ważne że jest to jak na TME doskonały technicznie zawodnik a Strausa czy innych młodych nie wyciągniemy za czapkę gruszek tylko za nie mniejsze pieniądze niż kompletnego Daniego
sugerujesz ze młodzi których np. wymieniłem kosztują conajmniej tyle co Dani Quintana?Hmm ciekawe, polemizował nie bede bo wyskoczysz z transfermarkietem.
Dani piłkarz kompletny ? Skoro tak to wystarczy jechac do hiszpanskiej 3 ligi i zarzucac siatki z tesco na okolicznych piłkarzy. Bo chyba nie powiesz ze On tym piłkarzem kompletnym stał się dzięki treningom z Hajtowym czy też z Rudym. Pomijam to ze w niektórych meczach ten kompletny piłkarz siedział na ławce, i ze w niektorych spotkaniach to nie istniał. No ale piłkarz kompletny. Kim w takim razie jest rywal na jego pozycji Radovic ?
Pomijam to ze podniety wychodzą dlatego ze chłop dzis jebnał pare bramek arcysłabemu Ruchowi.
Tez uwazam ze Jurado jest niezły.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 15.09.2013 o godz. 20:06.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując