Tasio1906 napisał(a):

mogł jak dla mnie grać po kolei w Lechu, Legii, cracovii, Arce, Pogoni i Ruchu, ważne że jest to jak na TME doskonały technicznie zawodnik a Strausa czy innych młodych nie wyciągniemy za czapkę gruszek tylko za nie mniejsze pieniądze niż kompletnego Daniego
|
sugerujesz ze młodzi których np. wymieniłem kosztują conajmniej tyle co Dani Quintana?Hmm ciekawe, polemizował nie bede bo wyskoczysz z transfermarkietem.
Dani piłkarz kompletny ? Skoro tak to wystarczy jechac do hiszpanskiej 3 ligi i zarzucac siatki z tesco na okolicznych piłkarzy. Bo chyba nie powiesz ze On tym piłkarzem kompletnym stał się dzięki treningom z Hajtowym czy też z Rudym. Pomijam to ze w niektórych meczach ten kompletny piłkarz siedział na ławce, i ze w niektorych spotkaniach to nie istniał. No ale piłkarz kompletny. Kim w takim razie jest rywal na jego pozycji Radovic ?
Pomijam to ze podniety wychodzą dlatego ze chłop dzis jebnał pare bramek arcysłabemu Ruchowi.
Tez uwazam ze Jurado jest niezły.