|
Trzeba kogoś do ataku poszukać. Do kiedy ma Jurado kontrakt?
edit.
Kurna, liczyłem, że w zimie będzie można go podpisać, a tu czerwiec 2015...
Janota to samo. To już lepiej pozostać przy swoich chłopakach. Dać szansę młodemu Clebiemu w przyszłym roku. Tylko co z atakiem?
Ostatnio edytowane przez Blaszczu16 : 15.09.2013 o godz. 20:00.
|