|
wyglądamy zadziwiająco solidnie to co gra formacja defensywna zaskoczyło chyba każdego kibica piłkarskiego w Polsce
Miśkiewicz-Burliga, Głowacki, Jovanicić, Bunoza- tworzą najlepszą obecnie formację defensywną w TME. A na ławce siedzą: Bieszczad, Kocoń, Stolarski, Czekaj, Nalepa,Żemło,Uryga, Fryc,Guerrier oraz doświadczony Chavez nie ma więc co tu za bardzo kombinować. Wzmocnienia przydałyby się w ataku i pomocy. Stjepanović, Chrapek a więc "5" i "8" o ile dla Ostoji można znaleźć alternatywę w postaci Urygi bądź Nalepy, to przydałaby się konkurencja dla Michała, warto wysłać scoutów na mecze Pogoni, żeby przyjrzeli się Takafumi Akahoshi. Dalej Małecki, Garguła, Sarki-Brożek i tu już widać spore braki bo nie można rzucać na aż tak głęboką wodę Kuczaka, Lecha i innych młodych. Warto przyjrzeć się Daniemu Quintanie, Bekimowi Balajowi czy E. Visniakovskowi oraz oczywiście braciom Mak
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a): 
|
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.
|
|