Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 15.09.2013, 13:33
Jest planowana jakaś akcja przypominająca Wiślakom o derbach? Mam na myśli, zebranie się przy boisku treningowym podczas treningu np. w czwartek. trochę przyśpiewek i pokazanie o co naprawdę walczymy w sobotę.
Odpowiedz cytując