|
Mistrz zlał ucznia.. to jeszcze nie ta pora dla rudzielca he. Dopóki Floyd sam nie skończy kariery to nikt go nie pokona. Taka prawda. A ta sędzina co wytypowała remis to chyba od Fryzjera albo Sauerlanda ha ha
Powód: czcionka..
Ostatnio edytowane przez _bzyku_ : 15.09.2013 o godz. 10:57.
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
|