Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23982
Stary 14.09.2013, 21:01
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że to jeszcze za wcześnie na takie wróżby, ale jak w Kielcach nic się nie zmieni, to spadek gwarantowany. Nie ma chyba w tej chwili słabszego i bardziej rozbitego zespołu w buraczance.

I bardzo dobrze - poza obrzezanymi to koroniarze są najbardziej popieprzoną ekipą.
Nie oglądam dzisiaj ale bym się nie zdziwił jakby po Wiśle jechali przez pół meczu.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując