buczo1985 napisał(a):

|
Wiem, że to jeszcze za wcześnie na takie wróżby, ale jak w Kielcach nic się nie zmieni, to spadek gwarantowany. Nie ma chyba w tej chwili słabszego i bardziej rozbitego zespołu w buraczance.
|
I bardzo dobrze - poza obrzezanymi to koroniarze są najbardziej popieprzoną ekipą.
Nie oglądam dzisiaj ale bym się nie zdziwił jakby po Wiśle jechali przez pół meczu.