|
Niedługo zacznie nam się gra co 3 dni . Wtedy na pewno Stolarski dostanie swoją szansę . Poza tym Burliga ma już 3 żółte kartki i tylko czekać aż będzie wyeliminowany z gry . Wtedy będziemy mieli porównanie aktualnej formy obu zawodników .
Czeka nas na jesień jeszcze co najmniej 15 spotkań + mecze niektórych zawodników w reprezentacji . Myślę że zawodnicy nawet teraz rezerwowi nie będą się nudzić . No może poza Burdenskim .
|