Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 14.09.2013, 16:33
popieram zdanie przedmówców. Boguski fakt, podania i przyjecia miał słabe, ale wypadł i tak lepiej niż Małecki i Chrapek razem wzieci. Mały w zasadzie nic nie zrobił dobrego. Jak on idzie z tą piłę lewą stroną, idzie kontra, chłopaki srodkiem razem z nim, to ja juz wiem ze on idzie na lewą noge, ledwo minie tego prawego obrońce, i strzela z kąta 10 stopni, albo w bramkarza albo w boczną siatke, zamiast podawac do kolegów. Sam brawa bije jak mu ktoś (Bunoza np) zagra piłe, ale jak nie to drze ryja, ale sam nie poda. Mały zatracił w.g. ostatnie umiejetnosci jakie miał do tej pory czyli szybkosc i drybling. W tym momencie to Chavez jest szybszy od Małeckiego.

Boguski jeszcze - to ze ustrzelił słupek z lini to fakt ale z tego co widac to cud ze wogole dodusił do tej piłki, wczesniej przepchnał sie przez obronce i Trele (Trela dobry bramkarz vide strzał Garguły z ostatnich minut, ja juz tam brame widziałem).

Stolarski za Burlige.
Odpowiedz cytując