|
Tak radzi, że raz wyszedł w pierwszym składzie, został zmieniony szybko. a w trzech pozostałych na ławie. Pozniej wyszedł w Copa del Rey bodaj i strzelił 2 karne w konkursie rzutów, bo chyba był remis w regulaminowym. No i jeden komentarz co do jego gry był taki, że ... unikał gry. Nie byl w ogole widoczny, nie bylo widac przechwytow, odbiorow, podan.
ale to nie ten temat, EOT.
|